12,217 צפיות
"החשיבה הזאת זיעזעה אותי, זה פשוט הדליק בי פרוג'קטורים אדומים"
שרית


על שינוי קריירה
שרית
קוסמטיקאית רפואית ומאפרת

שמי שרית, בת 43 מתגוררת בקדימה.

בהכשרתי אני עורכת דין. בוגרת תואר ראשון  במשפטים  בהצטיינות.

עד לפני כארבע שנים עבדתי במחלקה המשפטית בהנהלה הראשית של בנק גדול – משרה , מתגמלת, בטוחה ויציבה. רכשתי חברים רבים ובאופן כללי מרבית שעות היום עברו עליי בבנק.

במהלך אחת עשרה שנשנות עבודתי בבנק נישאתי וילדתי שלושה ילדים מקסימים.

לכאורה אידיליה אבל עמוק בפנים הרגשתי שאני נמצאת במקום שאינו נכון לי. יחד עם זאת, חלף זמן רב עד שהעזתי להודות בפני עצמי שמקום העבודה והמקצוע הכביכול נוצץ ויוקרתי, גורם לי למעשה לסבל אמיתי, ללחץ, גוזל ממני הרבה אנרגיה וממש פוגע באיכות חיי.  

כשהרגשתי שאני ממש כבר לא יכולה להמשיך עם תחושות כאלה  ולאחר אחת עשרה שנים במקום עבודה יציב ומתגמל  קיבלתי החלטה לא פשוטה ששינתה את חיי, עשיתי בחירה שבדיעבד מרגישה כמו סוג של "קפיצת באנגי'" אבל התבררה כנכונה וכחכמה ביותר שקיבלתי וביצעתי מעודי עבור עצמי ובהחלט גם עבור משפחתי ויקיריי…

וכך, עם שלושה ילדים לפרנס, ועם לא מעט חששות ולבטים שכרוכים בעזיבת מקום עבודה "מחבק" מרופד ובטוח החלטתי להתפטר, לעזוב את "כלוב הזהב" את המסלול הנוצץ ו"הנכון" שבחיי היומיום "כיבה" ודיכא אותי, ובמקום להמשיך ולרצות את הסביבה ולחיות כפי שמצופה ממני (אך תוך תסכול ולחץ עצום ויומיומי), שיניתי את מסלול חיי מקצה לקצה לטובת קריירה חדשה, לראשונה בחיי כעצמאית ובתחום עיסוק שונה לגמרי…

בשנים האחרונות אני קוסמטיקאית פרא רפואית ומאפרת – מקצוע שהוא מדויק ונכון לאישיות ולנטיות הלב שלי. מקצוע שמסב לי אושר, הצלחה וסיפוק עצומים.

כמעט כל יום אני רושמת לעצמי הישג חדש בקריירה הכל כך שונה שבחרתי, ממשיכה וכובשת עוד ועוד יעדים שאני מציבה לעצמי ותמיד תמיד חולמת בגדול, לומדת, גדלה ומתפתחת.

אני כיום אדם מאושר ומסופק, נשואה באושר, משלבת בהצלחה אמהות, זוגיות וקריירה משגשגת, וממליצה בחום רב לכל אחד ואחת לא לפחד להעז, לא לחשוש ולנתץ כל אחד את "כלוב הזהב" בו הוא נתון ולתת לעצמו הזדמנות אמיתית לזכות באושר וסיפוק עצומים.להקשיב לנטיות הלב  ולהיפתח לשינויים  כאלה שיעשו רק נעים וטוב בלב.

היום אני בהחלט מגדירה את עצמי  – מאושרת!

שתפי את הסיפור שלך
תגובות מצולמות
אסטוריה
18.5.2016
אופירה
20.5.16
תגובות כתובות
1
גלויות
Gitit Abramovitch
20-04-2016 14:33
יפייפיה, מעוררת השראה, בעלת לב ענק ומוכשרת מאד.