אודות

"אנחנו משתפות את סיפורנו עם נשים אחרות, דרך מסך הוידאו, בפנים גלויות, בקול שלנו, בניסוח הפרטי שלנו"
׳גלויות׳
'גלויות' הוא בית חם, נעים ומחבק לנשים שרוצות לשתף זו עם זו את סיפורן האישי, היומיומי. זהו מקום לשיתוף כן, אמיתי, נקי מפילטרים ועריכה, של הרגעים הקטנים והגדולים, הפשוטים והמורכבים, שהופכים כל אחת מאיתנו למי שהיא באמת, בלי מסכות.

 

תחת קטגוריות כמו אהבה, לידה, דימוי עצמי, זוגיות ועוד אנחנו משתפות את סיפורנו עם נשים אחרות, דרך מסך הוידאו, בפנים גלויות, בקול שלנו, בניסוח הפרטי שלנו.

ב'גלויות' את יכולה לשתף בסיפורך, להעלות דילמה שאיתה את מתמודדת ולקבל תגובות ועצות של נשים אחרות שמתמודדות עם אותם נושאים בחייהן הפרטיים.

 

נשים אמיתיות משתפות, מתייעצות, מדברות בארבע עיניים

 

'גלויות' הוקם כדי לספק בית מוגן, אינטימי ותומך לנשים שרוצות לשתף נשים אחרות בהתלבטויות, בשאלות שעולות מתוך היומיום ובסיפורים אישיים שיכולים להעניק השראה לאחרת.

כל אחת מאיתנו יכולה דרך האתר לצלם וידאו אישי ולהעבירו אלינו ולייצר שיחה אישית, אותנטית וכנה שאין בה מקום לעריכה מכוונת ואין בה ציור של מושלמות וירטואלית. הכי טבעית שאפשר.

זהו מקום של שיתוף אמיתי, ללא שיימינג וללא ביקורת. כל וידאו שמועלה אל האתר עובר סקירה של צוות 'גלויות', כך גם התגובות המצולמות המועלות על ידי הצופות.

 

בית ברשת לנשים – מכל מקום, בכל גיל, בכל מצב

 

כשאנחנו מעלות סטטוס בפייסבוק, מתייעצות בפורום או בקבוצה ממוקדת, אנחנו מציירות דרך המילים את חיינו אך לרוב אנחנו עורכות, מתקנות ומשנות כך שחיינו יצטיירו בדרך מסוימת, גם מבלי שנשים לב לכך. 'גלויות' הוא מקום נקי מעריכה, בו אין צורך לצייר מצב אחר ואפשר לספר את הסיפור כמו שהוא.

סרטוני הוידאו האותנטיים, המיידיים, מייצרים שיחה אמיתית בין נשים בכל מקום, בכל גיל ובמצבים שונים בחיים – ללא שיפוט. נשים אמיתיות מתוך היומיום, חוברות יחד לדו שיח כן, מסייע ותומך.

לצד הסיפורים והסרטונים המסודרים לפי קטגוריות שונות, אפשר לצלם גלויה יומית, לשלוח למישהי שאוהבים, לעלות דילמה קטנה או גדולה. להרגיש בבית מול המצלמה ומול אלו שצופות בך – בגלויות מהחיים שלך.

שאלות ותשובות
כדי לראות את הבעות הפנים, כדי להכיר את זאת שמאחורי המילים, לשמוע את טון הדיבור, להצליח להבין את המהות האמיתית של השיתוף, לא מתוך איך שאני קוראת את זה אלה כמו שזה נאמר.
בעת שיתוף את תידרשי לאשר את השימוש בתוכן בתוך האתר ומחוץ לו. אם תחליטי שאינך מעוניינת השיתוף יישאר בתוך מסגרת האתר ללא יכולת לשתפו בחוץ הוא נשמר במערכת הפנימית של האתר ומוצג רק לנשים הרשומות לאתר.
קודם כל את לא חייבת. את יכולה לכתוב תגובות, את יכולה סתם לטייל באתר. אין חובה לשתף. השיתופים הם אותנטיים ומרצון חופשי בלבד. אבל אם כבר שאלת – כדי שנוכל להכיר אותך, להגיב לך בהתאם למה שצילמת ולא למה שנראה לנו שקראנו. נשים לב אם את צינית או לא למשל. ולמה לא לצלם – אנחנו נשמח לראות אותך ולשמוע!
כדי שנדע אם להשתמש בסרטון שלך או לא. ולשמור על זכויות יוצרים. מוזמנת לקרוא עוד בתקנון שלנו. וכדי להגן עלינו ועליך.
לאחר העלאת הסרטון הוא עובר בדיקה, לנו חשוב לשמור על הקהילה מתכנים לא הולמים. אם לאחר 48 לא קיבלת תשובה לגבי הסרטון כנראה שהוא לא עלה לשרת.
1- וודאי כי מילית את שורת הכותרת. 2- צלמי את הסרטון 3- לחצי על הענן הכתום כדי להעלותו לשרת 4 קבלי הודעת תודה על השיתוף
אם עשית את כל הסעיפים ועדיין לא קיבלת תשובה – כתבי לנו. חשוב לנו לדעת ולשתף!
גלויות הינה קהילה שיתופית לנשים. הרישום עובר דרך פייסבוק והחברות באתר עוברות בדיקת אימות פרופיל כדי לוודא שאין פרופילים מזוייפים שבכוונת לפגוע בחברות האתר. אם את חושבת שעשינו טעות – אנא כיתבי לנו ונשמח לתקן.
בגלויות יש שיתופים אמיתיים בנושאים מהחיים. הפלטפורמה אינה שיווקית ולכן רווח כלכלי לא תוכלי לקבל מגלויות. אבל – גלויות עורכת מפגשים אמיתיים מחוץ למסך, עם נשים שמהן יש לך הרבה מה להרוויח. הצטרפי ליום צילום של גלויות או לאחד האירועים שלנו והרוויחי באמת.
לא עולה! גלויות היא חינם לכולן.
הוא נשאר בשרתים שלנו, ונכנס לעמודות הקטגוריות שבתוך האתר. תמיד תוכלי למצוא אותו תחת הנושא של הסרטון. בתוך העמודות תוכלי למצוא סרטונים נוספים באותו נושא.
התגובות המועלות לאתר עוברות בדיקה על מנת למנוע פגיעה בחברות הקהילה.
אם התגובה שלך הייתה שלילית במיוחד, פוגענית, תוקפנית או מרושעת – היא נמחקה מיד. אם לא
– אנא כתבי לנו שנדע לבדוק את התקלה ולתקן.
אם סימנת בתיבה השניה מתחת לסרטון שאת מאשרת את השימוש של גלויות בתוכן הסרטון – ותוכנו מתאים הוא יכול להגיע לדף שלנו בפייסבוק, בפירסומים שלנו ברחבי הרשת ולדף הבית באתר. אם לא סימנת את התיבה השניה – הסרטון ישאר רק בגבולות דפי הקטגוריות של האתר.
את תמיד יכולה לכתוב לנו ונסיר את הסרטון.
את מוזמנת לכתוב לה תגובה בתחתית הסרטון או לכתוב לנו ואנחנו נקשר בניכן בכייף ובשמחה.
לא. גלויות הינה פלטפורמה שמהותה אינה שיווקית אך יתכנו שיתופי פעולה נקודתיים בעתיד. הישארי מעודכנת וידעי אותנו שאת בעניין.
נרשמים! בתחתית דף הבית ישנה הזמנה להצטרף ליום צילומים של גלויות. לחצי על הריבוע הכתום, מלאי פרטייך ואנחנו נחזור אליך את כל הפרטים.
לא. אנחנו לא משלמים למצולמות ואתן לא משלמות על הצילום. זהו יום שכולו במה לסיפורים שלכן.
עדי אלמדון חלדי

היי, אני עדי, יוזמת ומייסדת אתר "גלויות", נשואה לאמיר ואמא לשלושה. 
בעשור האחרון עסקתי באימון אישי, תוך ליווי תהליכי התפתחות אישיים וסיוע ללקוחותיי להשיג מטרות שהכתיבו לעצמם לאורך חייהם, לפתח מיומנויות ולקבל כלים להגשים ולהתפתח.

"לכל אחת מאיתנו אוסף גלויות משלה"

לאורך שנותיי  כמאמנת אישית נתקלתי בסיפורים של נשים שחייהן מורכבים מאסופת גלויות שכל אחת מהן היא ניסיון, רגע מחולל או יום אחד בחיים שהשפיע עליהן, שעורר שאלות או סיפק תשובות. כל אישה שאני פוגשת נושאת איתה מטען גדול של גלויות שהיא שומרת לעצמה, אך הייתה שמחה להציף ולשתף עם אחרות.
מתוך העבודה עם ולצד הנשים הללו הבנתי עד כמה אנחנו מחפשות את הקשר הישיר, המחבק והתומך עם נשים נוספות. למדתי דרך עצמי ודרך נשים אחרות על החשיבות של שיחה כנה, אותנטית ואמיתית, ללא בושה או מסכה, עם אישה אחרת, שיכולה לתת כוח ותמיכה דרך הגלויה הפרטית והאישית שלה.

"להקים מרחב דיגיטלי נעים, ללא מסכות"

מתוך כך, החלטתי ליצור מקום ברשת שיאפשר לכל אחת מאיתנו להתחבר מסלון ביתה אל נשים אחרות, לא דרך מילים כתובות ועריכה מסוגננת, אלא פנים מול פנים, דרך מסך הוידאו. המרחב הדיגיטלי של "גלויות" אותו אני משיקה בימים אלו בגאווה גדולה יספק לנשים בית חם ואוהב לשתף, להתייעץ, לתמוך זו בזו, להכיר ולהרגיש הזדהות ותחושת "ביחד".
הקמתי את "גלויות" כמקום ללא שיפוט. כאן אין צורך לפחד משיימינג, מציור אמיתי של החיים כפי שהם. אין צורך לערוך או להסתתר תחת הגדרות ומסכות. זוהי קרקע נוחה לבוא, לתפוס רגע עם עצמך ועם חברות חדשות, לשמוע מאחרות ולשתף בשלך.

יצירת קשר עם עדי